Autorstvo, originál, plagiát

Uverejnené pred 2 rokmi

Ak ste nemali šancu zúčastniť sa webináru - pozrite si jeho záznam.

Webinár bol zameraný na tému autorstva, kópie a originálu. Naše Oddelenie galerijnej pedagogiky ho viedlo v spolupráci s Tomášom Kriššákom, expertom na informačnú bezpečnosť.


Cieľom stretnutia bolo poskytnúť metodickú pomoc učiteľom všeobecno-vzdelávacích a výchovných predmetov v tom, ako pracovať so žiakmi pri kritickom a selektívnom získavaní informácií, pri práci s prvotnými zdrojmi, relevantnými údajmi či dezinformáciami, hoaxami a ako s nimi postupovať pri zostavovaní referátov, seminárnych či odborných prác. 


METODICKÝ LIST PRE PEDAGÓGOV

Pred 2 rokmi

Nahliadnite do pracovne výtvarníka Marcela Mališa v átriu Esterházyho paláca, obraz bude pribúdať pred zrakmi návštevníkov aj v sobotu 15. 5.


Pred 2 rokmi

Spoločne s Národnou galériou umenia Zachęta vo Varšave vám prinášame predstavenie medzinárodného výstavno-edičného projektu Cold Revolution.

Všetky príspevky

„našou motiváciou je presvedčenie, že proti nebezpečenstvu totality vedie iba jedna cesta: cesta skúsenosti a slobodnej diskusie o tom, čoho sa treba vyvarovať“

Traumfabrik Kommunismus, 2003

Partneri projektu

Cold Revolution

Akcia ZET je pripravená aj pri príležitosti výstavno-edičného projektu Cold Revolution v Národnej galérii umenia Zachęta vo Varšave.